Knygynas "Humanitas"

Adresas: Donelaičio g. 61, LT-44245, Kaunas (prieš Vytauto Didžiojo Universitetą)
Telefonas: +370 37 202 429
Darbo laikas: 10-18 val. darbo dienomis
---

Pardavimų vadybininkė Roma Striupaitytė (tel. +370 37 202 429, mob. +370 687 60197, el. p.: roma@humanitas.lt

Knygyno vedėja  Žaneta Povilaitė (tel. +370 37 202 429, el. p.: zaneta@humanitas.lt

Dėmesio! Liepos 1 - rugpjūčio 2 dienomis knygynas bus uždarytas vasaros atostogoms.

---
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE KNYGYNĄ  

humanitas3-dde172a23176169479a7cab721ebb8e7.JPG

Knygyne prekiaujame:

Kalbų mokymo literatūra – anglų ir kitų kalbų vadovėliais, skaitiniais, gramatikomis, specializuotais žodynais. Turime klasikinės literatūros ir šiuolaikinių autorių adaptuotų kūrinių, pritaikytų įvairiems kalbos mokėjimo lygiams. Siūlome japonų, korėjiečių, arabų bei kitų Europos šalių kalbų mokymosi priemones tiek savarankiškam mokymuisi, tiek darbui su mokytoju grupėse. Siūlome vadovėlius specializuotų sričių terminologijai anglų kalba tobulinti (inžinerijos, verslo, medicinos ir t.t.).

Čia jums kvalifikuotai patars ir padės išsirinkti vadovėlį bei papildomas priemones mokymuisi, įvairiems mokymo lygiams ir amžiaus grupėms (tiek trimečiui, tiek suaugusiam).

 Akademine literatūra – siūlome užsisakyti humanitarinių, socialinių,  gamtos, biomedicinos, veterinarijos, tiksliųjų, informacinių technologijų, inžinerijos mokslų leidinių anglų (ir kitomis) kalbomis. Populiariausius ir aktualiausius leidinius bei vadovėlius studentams turime lentynose. Darbuotojai jums kvalifikuotai patars ir pasiūlys svarbiausius ar naujausius leidinius.

Grožine  literatūrasiūlome platų literatūros pasirinkimą  anglų, lietuvių ir kt. kalbomis  tiek pačiam mažiausiam, tiek reikliausiam grožinės literatūros gurmanui. Jei nerasite lentynoje – užsakysime.

Meno literatūra – tai dailės albumai, mados, fotografijos, kino, taikomosios dailės knygos visiems: įkvėpimui, darbui, dovanoms ir laisvalaikiui.

Siūlome lietuvių menininkų albumus, knygas apie Lietuvą.

Turistinė literatūra, kelionių gidai ir albumai apie šalių kultūrą, meną, kulinariją.

Kūrybinio laisvalaikio mėgėjams  - tapybos, piešimo, siuvimo, mezgimo, aksesuarų ar projektų su mediena kūrimo pradžiamoksliai.

Specialūs stalo žaidimai meno ir architektūros temomis padės linksmai praleisti laiką draugijoje.

Vaikų literatūra – siūlome platų asortimentą vaikų literatūros anglų kalbą. Tai ir iliustruotos pasakos patiems mažiausiems, ir nuotykinės istorijos ar „Manga“ komiksai paaugliams. Smagios knygelės su lipdukais ir užduotimis patiks jaunajam skaitytojui.