Mokėjimo būdai

 

Pirkėjams siūlome šiuos prekių apmokėjimo būdus:

Tiesioginis banko pavedimas. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums į elektroninio pašto dėžutę bus atsiųsta išankstinė sąskaita, pagal kurią galėsite apmokėti užsakymą atlikdami pavedimą. Atlikdami mokėjimo pavedimą, mokėjimo paskirties langelyje nurodykite savo užsakymo numerį, kurį rasite atsiųstame Jums elektroniniame laiške. Jei norite pasirinkti šį apmokėjimo būdą, spauskite mygtuką „Rinktis“.

Pasirenkant šį mokėjimo būdą, reikėtų prisiminti, jog pavedimo trukmė gali užtrukti iki 2 darbo dienų, o pilnai atliktas užsakymas, bet neapmokėtas, nėra prekės rezervavimas. Kaip nurodyta Humanitas.lt pirkimo-pardavimo taisyklėse, prekės pristatymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

Rekvizitai reikalingi atliekant pavedimą:

Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440

Gavėjas: UAB “Humanitas“
Gavėjo kodas: 233990960
A/s LT73 7044 0600 0309 5024

Tarptautiniam pavedimui reikiami duomenys:

IBAN :  LT73 7044 0600 0309 5024
SWIFT: CBVILT2X

Elektroninė bankininkystė

Vykdant naujausias LR Mokėjimų įstatymo nuostatas ir siekint užtikrinti mokėjimų saugumą keičiasi apmokėjimo tvarka.

1) Pasirinkę banką, visu pirma turite prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės paskyros ir atlikti mokėjimo inicijavimą.

2) Atlikę inicijavimą, būsite sugrąžinti į jūsų banko tarpininko Paysera mokėjimų langą. Kairėje matysite savo užsakymo numerį, mokėtiną sumą ir pardavėjo (UAB "Humanitas") duomenis, o dešinėje - savo sąskaitos/-ų numerį/-ius.

3) Pasirinkite sąskaitą iš kurios norite mokėti ir vėl prisijungę  prie savo elektroninės bankininkystės paskyros patvirtinkite mokėjimą.

Mokėjimo inicijavimo paslaugą teikia UAB "Paysera LT" (Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija Nr. 1)

Kredito kortelės. Užsakymą galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis. Norėdami pasirinkti šį apmokėjimo būdą spauskite mygtuką „Mokėti“.

Mes gausime pranešimą apie Jūsų atliktą mokėjimą, ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti nedelsiant.

Sveikiname sėkmingai atlikus pirmąjį užsakymą! Į Jūsų elektroninio pašto dėžutę jau nukeliavo tai patvirtinantis laiškas.