Knygynas "Kalbos"

Vadybininkė Jolanta Černiauskienė, tel. +370 5 2 610416; el. p.: jolanta@humanitas.lt

Projektų vadovė Jolanta Petronienė, tel. +370 5 2685862, mob. 8 611 15190 el. p.: jolantap@humanitas.lt

Adresas: Trakų g. 5a, LT-01132, Vilnius

Darbo laikas: 10-18 val. darbo dienomis

knygynas kalbos-52bf7b794962d04e1bafc59fe76904a0.jpg

Knygyne prekiaujame: anglų kalbos vadovėliais, skaitiniais, gramatikomis, specializuotais žodynais, grožine literatūra. Turime skaitinių, pritaikytų įvairiems kalbos mokėjimo lygiams, kurie yra efektyvi priemonė padedanti ir susipažinti su anglų literatūra ir pagilinti anglų kalbos žinias.

Padedame pasirinkti vadovėlius įvairiems mokymo lygiams ir amžiaus grupėms (pradedant 3-jų metų vaikais ir baigiant suaugusiais). Galime pasiūlyti vadovėlių ir žodynų besimokantiems verslo kalbos.

Knygyne galite rasti šių leidyklų knygų: Oxford University Press, Cambridge University Press, Macmillan, Pearson Education, Express Publishing, Thompson Publishing,Collins Cobuild ir kt.

Jei pageidaujamos knygos nerandate knygyno lentynose, galime knygą užsakyti. Jei esate ne iš Vilniaus ar tiesiog neturite laiko ateiti į knygyną, užsakymą galite atsiųsti elektroniniu paštu ar paskambinę į knygyną.

Prekiaujame ne tik kalbų, bet ir specializuotų sričių, tokių kaip matematika, fizika, ekologija, astronomija ir kt. žodynais.

Mūsų knygyne yra platus šiuolaikinės grožinės literatūros anglų kalba pasirinkimas.

UAB “Humanitas” - vienintelis oficialus garsios leidyklos Oxford University Press atstovas Lietuvoje. Knygyno patalpose įsikūręs šios leidyklos metodinis centras. Leidyklos atstovė rengia seminarus visoje Lietuvoje, mokytojų ir dėstytojų pageidavimu gali seminarus vesti mokyklose ar universitetuose. Juose pristatinėjami nauji vadovėliai, padedama pasirinkti mokymo priemones įvairiems mokymo lygiams.