Kaip pirkti

Jeigu perkant el. knygyne iškilo klausimų - prašome rašyti pagalba@humanitas.lt arba skambinti +370 612 33380

Pirkimas el. knygyne humanitas.lt

1. Krepšelis

Humanitas.lt elektroniniame knygyne prekes galite susirasti jums patogiu būdu: tiek naršydami prekių meniu, tiek pasinaudoję paieška.

Išsirinkote pageidaujamą prekę? Sveikiname! Dabar belieka spustelti mygtuką "Į krepšelį" ir pasirinkta prekė akimirksniu atsidurs Jūsų krepšelyje. Puslapio viršuje, dešinėje, matysite bendrą pirkinių sumą, esančią Jūsų krepšelyje.

Tuomet, kai visos norimos prekės jau sudėtos į krepšelį, belieka užsakymą patvirtinti. Tai galite padaryti spustelėję mygtuką „Pirkti“, kurį rasite puslapio viršuje, dešinėje.

Patikrinkite, ar visos krepšelyje esančios prekės ir kiekiai yra teisingi. Jei taip, tuomet pereisime prie prekių pristatymo.

2. Prekių pristatymas

Žemiau Jūsų pasirinktų prekių esančių krepšelyje, rasite „Prekių pristatymo“ pasirinkimo variantus.

Jums pateikiami sekantys prekių pristatymo pasirinkimo variantai:

  • Pristatymas Lietuvoje su DPD kurjeriu;
  • Pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą;
  • Pristatymas į pasirinktą DPD paštomatą;
  • Nemokamas prekių atsiėmimas viename iš mūsų knygynų („Akademinė knyga“ Universiteto g. 4, "Kalbų centras" K. Donelaičio g. 61 Kaune)
  • Pristatymas užsienyje (prioritetiniu paštu)

Jei turite mūsų elektroninio knygyno nuolaidų kuponą, įveskite nuolaidos kodą į žemiau esantį nuolaidų kodo langelį ir spauskite mygtuką „Įvesti kodą“, tuoj pat šalia pamatysite kokio dydžio nuolaida bus Jums suteikta.

Pasirinkę prekių pristatymo būdą ir įvedę nuolaidos kodą spauskite mygtuką „Tęsti“.

Naujame puslapyje turėsite nurodyti kam mes turėtume pristatyti Jūsų įsigytas prekes.

Jei nesate registruotas Humanitas.lt vartotojas ir nenorite juo tapti, galite pasirinkti pirkimą be registracijos. Tiesiog spustelėkite mygtuką “Nurodyti adresą”ir atsidariusiame puslapyje Jums reikės įrašyti savo kontaktinius duomenis ir pristatymo adresą.

Jei esate registruotas Humanitas.lt vartotojas, tiesiog įveskite savo el. pašto adresą ir prisijungimo slaptažodį ir spustelėkite mygtuką “Prisijungti”. Jūsų kontaktinė informacija ir pristatymo adresas bus įkelti automatiškai.

Jei nesate registruotas Humanitas.lt vartotojas, tačiau norite juo tapti, pasirinkite trečią variantą – atidaryti asmeninę sąskaitą. Užpildę pateiktą formą, tapsite registruotu Humanitas.lt vartotoju, ir Jums nereikės įvedinėti savo kontaktinių duomenų ir pristatymo adreso, kai norėsite pirkti sekantį kartą.

Jei perkate įmonės vardu ir šiai įmonei reikės išrašyti PVM sąskaitą-faktūrą, spustelėkite mygtuką “Perka įmonė” ir įveskite savo įmonės rekvizitus.

Jei prekes priims Jūsų įgaliotas atstovas, tai prašome nurodyti skiltyje "Pastabos".

Patikrinkite, ar visi kontaktiniai duomenys ir pristatymo adresas yra teisingi. Jei taip, tuomet spustelkite mygtuką "Tęsti". Jums beliko apmokėti įsigytas prekes.

3. Apmokėjimo būdas

Pirkėjams siūlome šiuos prekių apmokėjimo būdus:

Tiesioginis banko pavedimas. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums į elektroninio pašto dėžutę bus atsiųsta išankstinė sąskaita, pagal kurią galėsite apmokėti užsakymą atlikdami pavedimą. Atlikdami mokėjimo pavedimą, mokėjimo paskirties langelyje nurodykite savo užsakymo numerį, kurį rasite atsiųstame Jums elektroniniame laiške. Jei norite pasirinkti šį apmokėjimo būdą, spauskite mygtuką „Rinktis“.

Pasirenkant šį mokėjimo būdą, reikėtų prisiminti, jog pavedimo trukmė gali užtrukti iki 2 darbo dienų, o pilnai atliktas užsakymas, bet neapmokėtas, nėra prekės rezervavimas. Kaip nurodyta Humanitas.lt pirkimo-pardavimo taisyklėse, prekės pristatymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

Rekvizitai reikalingi atliekant pavedimą:

Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440

Gavėjas: UAB “Humanitas“
Gavėjo
kodas: 233990960
A/s   LT73 7044 0600 0309 5024

Tarptautiniam pavedimui reikiami duomenys:

IBAN :  LT73 7044 0600 0309 5024
SWIFT: CBVILT2X

Elektroninė bankininkystė

Vykdant naujausias LR Mokėjimų įstatymo nuostatas ir siekint užtikrinti mokėjimų saugumą keičiasi apmokėjimo tvarka.

1) Pasirinkę banką, visu pirma turite prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės paskyros ir atlikti mokėjimo inicijavimą.

2) Atlikę inicijavimą, būsite sugrąžinti į jūsų banko tarpininko Paysera mokėjimų langą. Kairėje matysite savo užsakymo numerį, mokėtiną sumą ir pardavėjo (UAB "Humanitas") duomenis, o dešinėje - savo sąskaitos/-ų numerį/-ius.

3) Pasirinkite sąskaitą iš kurios norite mokėti ir vėl prisijungę  prie savo elektroninės bankininkystės paskyros patvirtinkite mokėjimą.

Mokėjimo inicijavimo paslaugą teikia UAB "Paysera LT" (Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija Nr. 1)

Kredito kortelės. Užsakymą galima apmokėti kreditinėmis kortelėmis. Norėdami pasirinkti šį apmokėjimo būdą spauskite mygtuką „Mokėti“.

Mes gausime pranešimą apie Jūsų atliktą mokėjimą, ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti nedelsiant.

Sveikiname sėkmingai atlikus pirmąjį užsakymą! Į Jūsų elektroninio pašto dėžutę jau nukeliavo tai patvirtinantis laiškas.